Kupiškio rajono savivaldybė skelbia konkursą Kupiškio r. švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pareigoms eiti.

Nuoroda į pagrindinį skelbimą https://www.kupiskis.lt/lt/administracine-informacija/priemimas-i-darba/kupiskio-rajono-savivaldybe-ds1w.html

 

Pretendentas dokumentus pateikia tiesiogiai, elektroniniu paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba registruotu laišku iki 2020 m. lapkričio 26 d. įskaitytinai Kupiškio rajono savivaldybės administracijos specialistei Snieguolei Vairienei, Vytauto g. 2, Kupiškis, tel. (8 459) 35 513, mob. tel. 8 613 30368. Dokumentų originalai pateikiami tiesiogiai teikiant dokumentus arba atrankos dieną ir sutikrinti su kopijomis grąžinami. Pretendentams, nepateikusiems visų šiame skelbime nurodytų privalomų dokumentų, ar sutikrinant nustačius, kad pateikti dokumentų originalai neatitinka dokumentų kopijų, neleidžiama dalyvauti konkurse.

 

Konkurso paskelbimo data – 2020 m. birželio 30 d.

Pretendentų atrankos posėdžio data – 2020 m. gruodžio 8 d.

 

Nacionalinė švietimo agentūra, skirdama vertinimo laiką, pirmenybę teikia pretendentui, kuris jau yra pateikęs prašymą dalyvauti konkurse į švietimo įstaigos vadovo pareigas. Pateikus prašymą dalyvauti konkurse, kompetencijų vertinimui būtina užsiregistruoti per 25 darbo dienas nuo konkurso paskelbimo dienos (iki 2020-08-05).